Kurumsal

BİZ KİMİZ : 

FTA ENDÜSTRİYEL Makine ve Çevre Teknolojileri Limited şirketi olarak sektördeki yaklaşık 20 yıllık tecrübemiz ile toz tutma sistemleri, pnomatik taşıma sistemleri, gaz ve koku filtrasyon sistemleri, big-bag dolum ve boşaltma sistemleri ve endüstriyel tip özel ekipmanların üretimi ve uygun şartlarda temini ile ilgili tüm sektörlere hizmet etmekteyiz. Geçmiş tecrübelerimiz ve gelişen teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek bu yenilikleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarız. Fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alarak güvenilir ve kaliteli ürünlerle ürün portföyümüzü sürekli yenileyerek müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. 

Firmamızın en büyük değeri müşteri memnuniyetidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve ihtiyaç duydukları şeyleri en uygun şartlarda, en iyi kalite ile ve en iyi fiyat koşulları ile sunma amacı ile çalışmalarına yön vermektedir. Her bir projemizle çalıştığımız firmaların altyapı gelişmeleri hayalini gerçeğe dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda büyüme ve ilerlemeleri için de katkı sağlıyoruz. Birlikte çalıştığımız firmaların bütün taleplerine cevap vermeye çalışarak onlara partner firma olarak yardımcı oluyoruz. İştigal konularımıza girmeyen konularla ilgili ise her türlü teknik desteğimizi sunarak müşterimize her tür şartlarda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeniden söylememiz gerekir ise Firmamızın en büyük değeri tabikide müşteri memnuniyetidir.  

GÜVENİLİR ORTAĞINIZ :
Konusunda uzman olduğumuz konularda siz değerli müşterilerimize Danışmanlık, Proje, Planlama, Üretim, Montaj, Devreye alma, Emisyon Testleri ve Servis Hizmetleri ile ilgili optimum çözüm sunuyoruz. Prensip olarak yalnızca zamanında teslimat değil, güvenilir arayüz, prosese uygunluk ve etkin proje yönetimi ile sorunsuz garantili değerlerle sistemin devreye alma işlemi tamamlandıktan sonra müşterilerimiz için yetkili servis hizmetini başarı ile sağlıyoruz.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz ekipman ve enstrümanlarda yurtiçi ve yurtdışında kalitesi ve performansı ile kendini kanıtlamış olan ürünler tercih edilmekte ve çözüm ortaklarımız ile dünya çapında proje, üretim, montaj ve yerinde servis hizmetlerini başarı ile koordine edebilmekteyiz.

 

KALİTE :
Ürünlerimiz ve hizmetlerimizde mükemmellik ve kalite esasına bağlıyız.


EKİP ÇALIŞMASI :

Ortak hedefe ulaşmak için müşterilerimiz ve partnerlerimizle birlikte çalışırız.


DÜRÜSTLÜK :

Bizler doğruyuz ve eylemlerimiz ile sözlerimiz tutarlıdır. Tüm eylemlerimizde dürüst ve doğru hareket ederiz.


GÜVENİLİRLİK :

Güvenilir olduğumuzdan projeleri en yüksek standartları koruyarak söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.


MİSYON  :

Faaliyet gösterdiğimiz sektör içinde yasalara ve etik kurallara uygun davranan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, yeniliklere ve yaratıcılığa önem vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapan, topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluklarını bilerek bu doğrultuda hareket eden, sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha ileri taşıyarak hedeflerini büyüten bir firma olmaktır. Ayrıca Paylaştığımız değerler; dürüstlük, sadakat, gurur, hırs, iddia, hayal gücü, yaratıcılık, gerçekçilik, değişmeye yatkınlık, takım ruhu ve mükemmeliyetçiliktir.


VİZYON  :

Hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmek ve bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, hizmetlerimizi en kaliteli ve hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.